O mne

Viacerí z vás ma možno už poznajú z blogov, článkov a analýz uverejnených v internetových denníkoch či na sociálnych sieťach. Už dlhé roky sa totiž snažím hovoriť a písať o veciach, o ktorých sa často nedozviete a nedočítate z mainstreamových médií, z rôznych hlavnoprúdových analýz, štúdií či dokonca ani kníh, ani o nich často nepočujete z úst takzvaných štandardných politikov. Vyštudoval som Materiálovotechnologickú fakultu Slovenskej technickej univerzity v Bratislave so sídlom v Trnave, odbor Automatizácia a informatizácia procesov v priemysle. Pracujem ako IT špecialista, no popritom sa už viac ako 15 rokov venujem svetovému dianiu, domácej a globálnej politike a študujem najrôznejšiu literatúru týkajúcu sa týchto oblastí. Aktívnejšie som začal písať na prelome rokov 2011/2012, kedy som sa rozhodol častejšie uverejňovať svoje politické komentáre, postrehy a príspevky, čo sa v posledných rokoch zintenzívnilo až tak, že na takmer dennej báze píšem články, blogy a politické komentáre, ktoré okrem uverejňovania vo svojich blogoch či stránkach na sociálnych sieťach začali preberať aj viaceré alternatívne denníky, týždenníky a mesačníky.

Okrem písania sa však už dlhé roky aktívne venujem aj politike. A to najmä po tom, čo sa posledných rokoch dostalo Slovensko doslova do priameho ohrozenia! Tlaky na náš štát, resp. vládu sú totiž enormné. Ide o tlaky americkej a západnej liberálno-globalistickej oligarchie, byrokratov z EU a západných politických kruhov, ktoré sa snažia o likvidáciu posledných zbytkov našej suverenity, o presun právomocí z národnej úrovne do Bruselu a liberalizáciu našej spoločnosti, t.j. o naše ekonomické, politické a ideologické ovládnutie a postupné rozpustenie slovenskej štátnosti v homogénnom celku menom Spojené štáty európske, ktoré bude ovládané z jedného centra – z Bruselu! S tým úzko súvisia snahy o import migrantov na Slovensko, snahy o multikulturalizáciu a islamizáciu slovenskej spoločnosti a pretláčanie zvrátenej LGBT a gender ideológie, ktoré sú zamerané proti klasickej rodine a tradičným etickým a morálnych hodnotám! Teda to, čo sa už dnes odohráva na Západe. Nehovoriac o snahách vybudovať na území SR vojenské základne a poštvať ho čo najviac proti Rusku. To všetko však na Slovensko prinesie len chaos, destabilizáciu a rozvrat spoločnosti ako takej! A vyššie spomínané veci sú spoločne s ďalšími privatizáciami a likvidáciou základných sociálnych štandardov u nás pripravené začať realizovať liberálne opozičné strany na čele s PS/SPOLU, SaS a Kiskovou Za ľudí!

Aj preto som sa rozhodol v parlamentných voľbách uchádzať o vaše hlasy, pretože nastávajúce voľby budú pre Slovensko prelomovými! Rozhodol som sa vstúpiť a kandidovať za politické hnutie HLAS ĽUDU, ktorému štátna volebná komisia vyžrebovala číslo 21, teda symbol zmien, ktoré chceme v 21.storočí do spoločnosti priniesť! A HLAS ĽUDU už má pripravený aj mechanizmus týchto zmien – mechanizmus tzv. priamej demokracie, prostredníctvom ktorého budú občania sami rozhodovať o zákonoch (čo bude ošetrené minimálnym kvórom) a poslanci HLASU ĽUDU ich budú následne predkladať Národnej rade SR. Viac sa dozviete na stránke https://www.hlasludu.sk

Som teda odhodlaný skutočne reálne pomôcť Slovensku a jeho občanom, a to s tým, že po voľbách budem aj reálne počúvať ich hlas! Pretože skutočná zmena prichádza len ak naozaj počúvate hlas ľudu. HLAS ĽUDU si aj Ty!

 

S pozdravom

 

Ing. Martin Bago